Opinie Dojazd Telefon Rezerwuj
  • Odnowa Biologiczna
Do góry
Hotel Pan Tadeusz

Odnowa biologiczna

W naszej ofercie nie tylko Panie, ale i Panowie znajdą coś interesującego dla siebie - zapraszamy do skorzystania z różnorodnych masaży na twarz oraz zabiegów pielęgnacyjnych na ciało. Nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w doborze masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych (gabinet czynny po wcześniejszym umówieniu wizyty).

Winback Beauty

Winback Beauty rewolucyjna technologia łącząca terapię manualną z działaniem prądów o wysokiej częstotliwości. Podstawową zasadą działania jest stymulacja, pobudzenie, rewitalizacja oraz lifting skóry.

Odmładzanie z Winback
Energia TECAR pobudza, stymuluje oraz liftinguje wszystkie warstwy skóry. Proces odmłodzenia i regeneracji skóry rozpoczyna się już od pierwszej sesji w wyniku czego zmarszczki stają się znacznie mniej widoczne, następuje zwiększenie gęstości i elastyczności skóry.

Twarz, szyja, dekolt = 300 PLN/50 min
Twarz z terapią nawilżającą = 400 PLN/90 min

Odchudzanie z Winback
Winback redukuje wszystkie rodzaje cellulitu, nagromadzenia tłuszczów i zatrzymywanie wody. Modeluje, ujędrnia praz pobudza warstwy skóry.

Pośladki = 200 PLN/40 min
Uda = 250 PLN/60 min
Brzuch/ramiona = 250 PLN/60 min
Pośladki/uda = 380 PLN/90 min

Odchudzanie z Winback + Lympha Press
Terapia działająca na wszystkie rodzaje cellulitu, nagromadzenia tłuszczów i zatrzymywania wody w połączeniu z metodą mechniczno - pneumatycznego drenażu o działaniu modelującym i odchudzającym.

Brzuch/ramiona = 350 PLN/60 min
Pośladki/uda = 450 PLN/90 min
Pośladki/uda + drenaż całego ciała = 550 PLN

Odchudzanie z Winback + Fala Uderzeniowa
Zabieg działający silnie na głębokie warstwy podskórne. W połączeniu terapii Winback z falą uderzeniową która rozbija tkankę tłuszczową możemy uzyskać spektakularne efekty odchudzające. 

Brzuch/ramiona = 450 PLN/60min
Pośladki/uda = 500 PLN/90min

Terapia blizny z Winback
Winback poprawia kolor blizny, elastyczność oraz wpływa na jej przebudowę dzięki czemu bardzo szybko uzyskujemy wizualną poprawę.

Terapia = 300 PLN (1 zabieg)

Terapie i masaże na twarz

Masaż twarzy Kobido (50 min) = 230 PLN

Jes to rytuał, który przebiega według określonych reguł. Wywodzi się on z tradycji medycyny chińskiej. Masaż wykonywany technikami manualnymi jednak dużo głębszy niż zwykły masaż liftingujący.

Zabiegi i masaże na ciało

Masaż relaksacyjny (50 min) = 230 PLN | (90 min) = 370 PLN
Likwiduje skutki stresu, odpręża ciało, rozluźnia mięśnie, przywraca spokój i harmonię organizmu. Masaż wykonujemy na oleju.

Masaż klasyczny (50 min) = 230 PLN | (90 min) = 370 PLN
Oddziałuje na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Ma zbawienny wpływ na kondycję fizyczną naszego ciała jak i kondycję psychiczną. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywienie tkanek, regeneruje mięśnie. Masaż wykonujemy na oleju.

Masaż sportowy (50 min) = 250 PLN | (90 min) = 390 PLN
Mocny, głęboki masaż całego ciała, charakteryzujący się nieco większą intensywnością niż masaż klasyczny. Poprawia krążenie krwi oraz sprzyja dotlenieniu organizmu. Masaż wykonujemy na oleju.

Masaż aromatyczną świecą (50 min) = 270 PLN | (90 min) = 420 PLN
Indywidualnie dobrana technika masaż przez klienta (relaksacyjny/klasyczny) wykonywany jest w 100% naturalnym rozgrzanym woskiem, połączonym z aromatyczną mieszanką olejków eterycznych. Masaż wykonujemy ciepłym woskiem z rozgrzanej świecy.

Masaż gorącymi kamieniami (50 min) = 270 PLN | (90 min) = 420 PLN
Niezwykle przyjemny i rozgrzewający masaż, podczas którego wykorzystywane są specjalnie podgrzewane kamienie bazaltowe, które odprężąją wyciszają ciało i rozgrzewają zmysły.

Peeling całego ciała (30 min) = 160 PLN
Zabieg złuszczająco - pielęgnujący, bardzo dokładnie usuwa martwy naskórek, idealnie odżywia, natłuszcza i nawilża skórę, która staje się miękka i delikatna w dotyku. Peeling wykonujemy na naturalnym maśle Shea z dodatkiem oleju kokosowego.