• Odpręż swoje ciało, uwolnij zmysły
Do góry
Hotel Pan Tadeusz

Odnowa biologiczna

W naszej ofercie nie tylko Panie, ale i Panowie znajdą coś interesującego dla siebie - zapraszamy do skorzystania z różnorodnych masaży na twarz oraz zabiegów pielęgnacyjnych na ciało. Nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w doborze masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych (gabinet czynny po wcześniejszym umówieniu wizyty).

Terapie i masaże na twarz

Terapia nawilżająca (60 min) = 220 PLN
Terapia o działaniu nawilżającym, przeznaczona dla każdego typu skóry w każdym wieku. Systematycznie stosowana poprawia nawilżenie i elastyczność skóry, zapobiegając utracie wody z przestrzeni międzykomórkowych.

Terapia oczyszczająca (60 min) = 220 PLN
Terapia oparta na naturalnych składnikach przeznaczona dla skóry tłustej, mieszanej oraz z tendencją do trądziku. Skutecznie oczyszcza skórę oraz hamuje rozwój stanów zapalnych bez naruszania jej naturalnej bariery.

Terapia wzmacniająco - łagodząca (60 min) = 230 PLN
Terapia polecana dla osób z nadmierną wrażliwością skóry, ze skłonnością do pękających naczynek krwionośnych, podrażnień oraz alergii. Zabieg bazuje na naturalnych surowcach przyjaznych skórze.

Masaż twarzy liftingujący (50 min) = 160 PLN
Masaż typu anty - aging, który dodatkowo powstrzymuje procesy starzenia, poprawia jędrność, sprężystość i elastyczność skóry. Masaż wykonujemy na olejku różanym.

Masaż twarzy Kobido (50 min) = 200 PLN
Jes to rytuał, który przebiega według określonych reguł. Wywodzi się on z tradycji medycyny chińskiej. Masaż wykonywany technikami manualnymi jednak dużo głębszy niż zwykły masaż liftingujący.

Zabiegi i masaże na ciało

Masaż relaksacyjny (50 min) = 200 PLN
Likwiduje skutki stresu, odpręża ciało, rozluźnia mięśnie, przywraca spokój i harmonię organizmu. Masaż wykonujemy na oleju.

Masaż klasyczny (50 min) = 200 PLN
Oddziałuje na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Ma zbawienny wpływ na kondycję fizyczną naszego ciała jak i kondycję psychiczną. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywienie tkanek, regeneruje mięśnie. Masaż wykonujemy na oleju.

Masaż sportowy (50 min) = 220 PLN
Mocny, głęboki masaż całego ciała, charakteryzujący się nieco większą intensywnością niż masaż klasyczny. Poprawia krążenie krwi oraz sprzyja dotlenieniu organizmu. Masaż wykonujemy na oleju.

Masaż aromatyczną świecą (50 min) = 240 PLN
Indywidualnie dobrana technika masaż przez klienta (relaksacyjny/klasyczny) wykonywany jest w 100% naturalnym rozgrzanym woskiem, połączonym z aromatyczną mieszanką olejków eterycznych. Masaż wykonujemy ciepłym woskiem z rozgrzanej świecy.

Masaż gorącymi kamieniami (50 min) = 240 PLN
Niezwykle przyjemny i rozgrzewający masaż, podczas którego wykorzystywane są specjalnie podgrzewane kamienie bazaltowe, które odprężąją wyciszają ciało i rozgrzewają zmysły.

Peeling całego ciała (30 min) = 140 PLN
Zabieg złuszczająco - pielęgnujący, bardzo dokładnie usuwa martwy naskórek, idealnie odżywia, natłuszcza i nawilża skórę, która staje się miękka i delikatna w dotyku. Peeling wykonujemy na naturalnym maśle Shea z dodatkiem oleju kokosowego.